Usługi

Czym się zajmujemy

 

Tworzymy z pasją i wyjątkowym zaangażowaniem. Wszystko po to aby zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Trudne i skomplikowane projekty to dla nas wyzwanie, które z checią podejmujemy. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego projektu skutkuje innowacyjnymi rozwiązaniami prowadzącymi do osiagnięcia niebywale ciekawych efektów.

Strony WWW

Strony internetowe - Aplikacje biznesowe

 

Dla naszych Klientów tworzymy od prostych stron internetowych po zaawansowane aplikacje biznesowe. Jeżlie chesz rozpocząć lub rozwinąć kreację swojej marki w najpopularniejszym kanale jakim jest Internet, przyjdź do nas - nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się : strony i wizytówki internetowe, systemy sprzedażowe B2B B2C, platformy e-learningowe, zaawansowane rozwiązania klasy CRM dla małych i średnich firm.

Aplikacje mobilne

Platforma Android

 

Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne na platformę Android. Połączenie innowacyjnych technologii na rynku mobile, szczegółowa analiza produktu, potrzeb klienta, konkurencji oraz perfekcyjna realizacja projektu są gwarantem powodzenia w dzisiejszym świecie.

Filmy reklamowe

Promocja produktu

 

Realizujemy dla naszych Klientów proste filmy reklamowe i promocyjne produktów i usług. Na specjalne życzenie przygotowujemy lub rejestrujemy dłuższe materiały filmowe w naszym studio jak i bezpośrednio u Klienta.

Animacje Flash

Interaktywne banery - Wizualizacje 3D.

 

Są one jednym ze sposobów wyeksponowania fragmentów strony internetowej. Dzięki nim strona internetowa przyciąga uwagę i staje się bardziej atrakcyjna przez co Klient bardziej skupia się na elementach które chcemy mu wyeksponować.

Programowanie

PHP5 - Zend Framework - HTML5 - CSS3

 

Nowe technologie są dla nas wyzwaniem. Dla naszych Klientów tworzymy aplikacje wykorzystując najnowsze technologie dostępne na rynku. Nasza kadra nieustannie podnosi kwalifikacje w celu tworzenia nowoczesnych, bezpiecznych i wydajnych aplikacji.

Fotografia

Sesje zdjęciowe - Promocja produktów

 

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi fotograficzne w naszym studio jak i u Klienta. Od prostych zdjęć poprzez zaawansowane kreacje staramy się aby produkt który realizujemy dla Klienta przyciągnął uwagę innych swoją prostotą jak i niekonwencjonalnym podejściem.

Kreacja marki Klienta

Wiedza + Doświadczenie + Pomysły

 

Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób w zależności od rodzaju klienta jak i branży w której działa. W procesie budowy marki pełnimy rolę głównego kreatora, którego główne zadanie polega na wytworzeniu pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów i usług.

Materiały drukowane

Wizytówki, materiały promocyjne, ulotki

 

Nasza oferta obejmuje druk ulotek, wizytówek, plakatów oraz innych materiałów promocyjnych klienta. Masz projekt przyjdź i skorzystaj z naszych usług. Nie masz projektu? Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie projekt z którego na pewno będziesz zadowolony.

Wsparcie dla Klienta

Kontakt telefoniczny lub e-mail

 

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi. Nasza praca nie kończy się w momencie ukończenia projektu. Wszyscy Klienci objęći są stałą opieką biznesową. Nasi specjaliści czuwają nad tym, aby Klient był zawsze w 100% ustatysfakcjonowany i nie pozostawiony bez pomocy.

 

Logowanie do serwisu

Problemy z logowaniem? Napisz do nas

Login

Hasło